22. září 2014

LR - Aloe vera

Zdravím,
Dnes jsem se rozhodla napsat článek o kosmetických výrobcích Aloe vera od LR health & beauty. Nevím jestli Vám něco říká tahle značka, každopádně i mně byla do nedávna cizí.
Dostala jsem se k ní přes máminu kamarádku, která je kožní a tuhle značku si vychvaluje. Začali se mi neskutečně po dekoltu, obličeji, krku a zádech dělat akné, ale takovým způsobem, že mi bylo trapné si vzít tričko s výstřihem nebo ještě hůř tričko s výstřihem na záda. Tak mamka říkala, že zkusíme něco přírodního, než hned nasazovat antibiotika. Myslím, že bych měla těmto produktům věnovat článek, protože to opravdu není levná investice, ale když se chceme akné zbavit vyzkoušíme cokoliv.


Aloe vera pleťová voda - Pleťová voda mi připadá trošku mastnější na pleťovou vodu, každopádně po použití na pleti se vstřebá a mastnota jako by se vsákla, hezky odlíčí (doodlíčí) pleť, každopádně řasenku ani obočí nesmyje.

Aloe vera pleťové čistící ubrousky - odličovací ubrousky na pleť s aloe vera. Vůně není zrovna top, každopádně ubrousky krásně osvěží, očistí pleť a oči a neštípou! Zároveň pleť nevysušují, jsou úžasně měkké, hebké a jemné a musím uznat, že to jsou asi nejlepší ubrousky, které jsem kdy měla. Každopádně cena je velký mínus, za 25 ubrousků 250 kč.





Aloe vera box se skládá ze spreji první pomoci, krému propolis a z koncentrátu.
Sprej první pomoci - To je naprostý zázrak, první věc, kterou jsem od této značky vyzkoušela. Po 2 týdnech viditelné zlepšení pleti od akné. Každopádně je to zázrak na všechno, od štípanců po spáleniny. A to nejlepší? Opravdu funguje! Tenhle produkt bych si koupila znovu a znovu, i když není zrovna nejlevnější.
Aloe vera propolis - Tenhle krém si nanáším kdykoliv přes den, krém zbytečně nemastí a hned se vstřebá, takže nemáte zašpiněný polštář nebo mastnou skvrnu na pleti, pleť vyhladí a vytáhne. Jemná, vyhlazená a hydratovaná pokožka. Pleť mám po krému jemnou, jak miminko.
Aloe vera koncentrát - Po nastříkání pleti sprejem první pomoci, natírám večer pleť tímhle koncentrátem. Aloe vera sprej pleť vysuší, takže zbaví akné, a pak Vám na pleti zbývají ošklivé strupy a z nich potom jizvy. Tenhle produkt zahojí strupy a nevznikají Vám nehezké jizvy.



Aloe vera gel Sivera - Gel na zlepšení zažívání, akné, štítné žlázy a nevím čeho ještě. Já si dávám panáček ráno a večer a mám pocit, že je to takový přírodní lék a zlepšuje mi pleť. Každopádně je to očista těla, a ta se hodí vždycky. Navíc i příchuť se dá pít.

Nevím z čeho přesně, ale pleť se mi neskutečně zlepšila. Nejsem si jistá jestli je to z toho, že jsem si vsugerovala, že když to bylo tak drahý, že mi to pomůže nebo jestli jsou výrobky vážně tak kvalitní (což by být měli), ale jsem s nimi spokojená a budu je užívat dál. Každopádně veliká nevýhoda jsou cenovky!

Máte zkušenosti s touto značkou?

2 komentáře: